Suchy Las Centrum - apartament 250m2 z ogrodem i indywidualnym tarasem

 

cena : 1990 000zł

  • Powierzchnia : 250m2 z ogrodem i indywidualnym tarasem 40m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Typ budynku: apartamentowiec
  • :


Na sprzedaż   apartament o pow. 250m2  w  budynku o  wyjątkowej architekturze.
Budynek zaprojektowany  przez renomowaną pracownię architektoniczną znaną z  bardzo efektowanych i elitarnych  projektów.
Nieruchomość wyjątkowa pod każdym względem, z uwagi  na niepowtarzalność projektu , stopień doświetlenia wnętrz ( częściowo szklany dach) , wysokość pomieszczeń parteru ponad 3metry , a także min. wielkość salonu z aneksem  kuchennym i jadalnią ( ok 100m2 - przykładowa aranżacja i  wizualizacja salonu w załączonych zdjęciach ogłoszenia)
Nieruchomość  będzie gotowa do odbioru pod koniec  września   2022 , aktualnie trwają prace adaptacyjne nad elewacją, zagospodarowaniem terenu na zewnątrz, ale wnętrza budynku  można już oglądać, zatem serdecznie zapraszamy na spotkanie,

Kameralna zabudowa rezydencjonalna koncentrująca w sobie tylko  2 apartamenty:

1.Apartament w parterze jednopoziomowy o pow. ok 100m2 z przynależną działką o pow.350m2  aktualnie ma status zarezerwowany)
2.Apartament na parterze i piętrze o pow. ok 250m2 z przynależną działką o pow.  ok 500m2 oraz 40m2 indywidualnym słonecznym tarasem na piętrze.

Prezentowany przez nas apartamenty stanowi  doskonałą alternatywę po każdym względem na zwykłe domy, mieszkania, które są zazwyczaj  powielane w sposób wielokrotny poprzez typowe i gotowe projekty.
 
Zapraszamy na prezentację nieruchomości innego formatu i wymiaru,  co jest już widoczne  tuż po przekroczeniu progu wejścia do nieruchomości.

Zapraszamy na spotkanie, z przyjemnością udzielimy obszerniejszych informacji na miejscu.
 
 Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.