Mieszkanie Poznań Grunwald


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

cena : 328.000 zł

REZERWACJA

  • Powierzchnia: 46 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter
  • Liczba pięter: 3
  • Typ budynku: blok

PRZYTULNE I ZADBANE MIESZKANIE W PERFEKCYJNEJ LOKALIZACJI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Grunwaldzie.

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m zlokalizowane jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły. Składa się ze słonecznego, ustawnego salonu, przestronnej sypialni, w pełni wyposażonej kuchni wraz ze sprzętem AGD, oraz łazienki z wc, dodatkowo przynależy piwnica. W ostatnim czasie mieszkanie przeszło gruntowny remont i wymianę instalacji.
Nowe okna, drzwi, szpachlowanie i malowanie, wymiana podłóg.
Mieszkanie bardzo przytulne i zadbane.
Niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Z jednej strony bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury...blisko szkoły, przedszkola, żłobki, liczne sklepy i punkty usługowe, przystanki, a jednocześnie blisko terenów zielonych.

Jest to oferta kierowana dla osób, które szukają wygodnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych z niskim czynszem w perfekcyjnej lokalizacji.

Zapraszamy na prezentację 7 dni w tygodniu

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.