Nowe domy Gmina Suchy Las


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

cena: 659.900zł

  • Powierzchnia: 147m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: segment środkowy
  • Działka: 175 m2

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanej w perfekcyjnej lokalizacji - na kameralnym, w pełni zagospodarowanym osiedlu w gminie Suchy Las-Złotniki.

Trzykondygnacyjne budynki z płaskim dachem, słonecznymi ogrodami i tarasami na dachu.
Na parterze zlokalizowano garaż oraz strefę dzienną: salon z aneksem kuchennym i toaletę. Z salonu wyjście do ogrodu oraz na przylegający taras.
Na piętrze znajduje się cześć nocna. Składa się ona z korytarza, łazienki i trzech sypialni.
Na poddaszu zlokalizowano pomieszczenie o funkcji rekreacyjnej z wyjściem na taras na dachu piętra.

O współczesnym charakterze budynków decyduje ich prosta forma urozmaicona uskokiem ostatniej kondygnacji oraz szlachetne materiały okładzin wykończeniowych i szklanych balustrad.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja i pełna infrastruktura. Z jednej strony w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole, sklepy, szkoła, punkty usługowe, przystanki autobusowe oraz kolej podmiejska, z drugiej strony liczne tereny zielone i rekreacyjne.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.