Dom Tarnowo Podgórne ok


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

cena : 299 000 zł

  • Powierzchnia: 100 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: pół bliźniaka
  • Działka: 400 m2

CENA PROMOCYJNA NA PIERWSZY DOM
NOWOCZESNY INNOWACYJNY DOM Z PANELAMI FOTOWOLTANICZNYMI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domów w zabudowie bliźniaczej, znajdujących się w okolicy Kaźmierza, tylko 10 min od Rokietnicy i 10 min od Tarnowa Podgórnego.

Dom o powierzchni 102m znajduje się na działce ok 350m. Na parterze znajduje się słoneczny salon z wyjściem na ogród, kuchnia, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na piętrze natomiast 3 ustawne sypialnie oraz łazienka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dom został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, które redukują koszty utrzymana domu. Zamontowana instalacja fotowoltaiczna na dachu budynku daje powody do dumy i korzyści wynikające z oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Jest to oferta kierowana dla osób, które szukają domu w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni, ale jednocześnie w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury.

Serdeczne zapraszamy na prezentację

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.