Dom Suchy Las Centrum


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

cena : 717 000 zł

  • Powierzchnia: 139m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: segment skrajny
  • Działka: 320m2

Biuro Obsługi Klienta tel. 602 327 656 ( prezentacje i informacje 7 dni w tygodniu zapraszamy do kontaktu)

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domu z garażem  w perfekcyjnej lokalizacji Suchego Lasu, na skrajnej działce o powierzchni 320m2

Dom o powierzchni 138,60m2 usytuowany jest na słonecznej  działce
Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz oraz garaż. Z salonu wyjście na taras i ogród.
Na piętrze znajdują się 4 ustawne pokoje oraz łazienka.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja i pełna infrastruktura oraz pełne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Z jednej strony bezpośredni dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów, licznych punktów usługowych z drugiej strony blisko terenów zielonych i placów rekreacyjnych. Okolica nowych domów.

Nieruchomość budowana przez developera, który od kilku lat działa na terenie Suchego Lasu i Przeźmierowa, a zadowolenie klientów jest najwyższą rekomendacją.
Dom budowany z najwyższej jakości materiałów, gwarancja, kupujący zwolniony z podatku PCC 2%.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.