Dom Suchy Las Centrum


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

cena : 569 000 zł

  • Powierzchnia: 100m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: wolno stojący
  • Działka: 370 m2

Przecena ważna czasowo z 599.000zł na 569.000zł

 

Szanowni Państwo,
Na sprzedaż dom wolno stojący w ścisłym Centrum Suchego Lasu ( lewa strona strona Suchego Las od strony Poznania dzielnicy Podolan) na działce 370m2.
Dom dwu kondygnacyjny o pow całkowitej ok 100m2 po obrysie.
Lokalizacja odznacza się szybkim dostępem do całej infrastruktury , szkoła, przedszkola, basen, galerie, restauracje, przychodnie wszystko w zasięgu wzroku, kilka minut pieszo.

Dom posiada dwie kondygnacje, przyłączone są wszystkie media: prąd, woda, gaz ( piec gazowy), kanalizacja, telefon. Dojazd drogą asfaltową.
W poziomie pierwszym: hall, łazienka, WC, salon z kominkiem, osobna kuchnia. Na piętrze: 3 sypialnie , w tym jedna przechodnia, z największego pokoju wyjście na duży słoneczny taras. do podpiwniczony, zatem jest miejsce na pomieszczenia gospodarcze ( wydzielone dwa duże na tą chwilę).

Zapraszamy na prezentacje, obszerniejszych informacje udzielimy telefonicznie tel. 602 327 656, 504 677 338

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.