Dom Suchy Las Centrum

Wszystkie
---

Dom Suchy Las Centrum


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

sprzedany

  • Powierzchnia: 180 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: wolno stojący
  • Działka: 580 m2

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domu wolnostojącego wybudowanego według indywidualnego projektu.

Nieruchomość znajduje się w Suchym Lesie.

Wygodny dom o powierzchni 180m na działce ok 580m2 składa się z salonu, kuchni, 6 pokoi i dwóch łazienek. Na parterze znajduje się salon z wydzieloną częścią kuchenną. Kuchnia z wyspą wraz ze sprzętem AGD. Dodatkowo znajduje się gabinet, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast znajdują się 4 ustawne sypialnie oraz łazienka. Do domu przynależy duży garaż na 2 samochody również z łazienką.

Nieruchomość została wybudowana z najwyższej jakości materiałów. Nowoczesna bryła, licznie przeszklenia, duża ilość punktów świetlnych, rolety antywłamaniowe oraz instalacja alarmowa...

Jest to idealna oferta kierowana dla osób, które szukają wygodnego domu w bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury.

Serdecznie zapraszamy na prezentację

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.