Dom Suchy Las Centrum


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

cena : 689 000 zł

  • Powierzchnia: 125 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: pół bliźniaka
  • Działka: 270 m2

Suchy Las –lewa strona Suchego Lasu jadąc o Poznania ul.Obornicką ( Suchy Las od strony Podolan). Spokojna cicha uliczka zamknięta ruch ograniczony wyłącznie dla dojazdów właścicieli domów sąsiednich. Blisko szkoła, przedszkole, basen, galeria sucholeska, restauracje,wszędzie można dojść pieszo w kilka minut. Idealne miejsce dla wszystkich którzy cenią sobie cisze spokój a zarazem komfort posiadania łatwego i szybkiego dostępu bez potrzeby wsiadania do samochodu do pełnej infrastruktury.

Nieruchomości:

Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej z bardzo ciekawym rozkładem i programem wnętrza w wykończone w wysokim stanie developerskim do własnej aranżacji wnętrza. Każdy dom posiada własną działkę geodezyjnie wydzieloną (250-300m2) z nadanym numerem ( czyli każdy dom to osobna nieruchomość)

Program parteru:

Po jednej stronie od wejścia: część otwarta : salon z kominkiem z kuchnia w formie aneksu i jadalnią z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród.

Po drugiej stronie od wejścia :gabinet , hall , korytarz , łazienka dla gości

Program piętro:

Sypialnia oraz 2 mniejsze sypialnie z bezpośrednim wyjściem na duży taras , korytarz , łazienki z WC

Wysoki Standard wykończenia, zapraszamy na prezentacje TEL. 504 677 338

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.