Dom Gmina Rokietnica


Zapytanie ofertowe
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

sprzedany

  • Powierzchnia: 300m2
  • Liczba pokoi: 8
  • Liczba pięter: 1-piętrowy
  • Typ budynku: wolno stojący
  • Działka: 1000 m2

---Prezentacje oraz informacje 7 dni w tygodniu -- tel. +48 602 327 656--Dla wszystkich zainteresowanych wyślemy smsem link do krótkiego filmu z prezentacji domu i okolicy. Prosimy o przesłanie wiadomości sms z zamówieniem na numer +48 602 327 656
_

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkową ofertą sprzedaży domu z dodatkowym mieszkaniem i pięknie zagospodarowanym ogrodem.

Komfortowy przestronny i nowocześnie zaaranżowany dom wolnostojący o powierzchni ok 220m2 wybudowany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy detal. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras i ogród, duża kuchnia wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajduje się 5 obszernych sypialni (w tym pokój bilardowy) oraz pokój kąpielowy.
Całość gustownie urządzona.

Do domu przynależy niezależne mieszkanie o powierzchni ok 80m2 z osobnym wejściem z boku budynku. W mieszkaniu znajduje się bardzo duży salon z kominkiem, sypialnia, kuchnia również wyposażona oraz łazienka. 
Cała nieruchomość, zarówno dom jak i mieszkanie oraz ogród nie wymagają żadnych nakładów finansowych.

Jest to oferta kierowana dla osób, które szukają wygodnego, dużego domu z przynależnym mieszkaniem, które może posłużyć zarówno jako część mieszkalna dla drugiej rodziny  jak i na prowadzenie działalności typu biuro lub gabinet.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. 

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.